سامانه حابار

لیست باربری های چالوس

باربری چالوس

اگر به دنبال باربری چالوس و لیست اتوبارها همچنین کرایه حمل و نقل بار از چالوس به شهرستان و باربری چالوس به تهران همراه با ماشین های وانت نیسان خاور تک جفت و تزیلی هستید پس تا انتها با ما باشید.

لیست باربری های چالوس

همان طور که می دانید شهر چالوس یکی از شهرهای مازندران و سومین شهر پرجمعیت استان مازنداران می باشد از آنجا که چالوس یکی از خوش آب و هوا و سرسیز ترین مناطق ایران می باشد . لذا هموطنانی از تهران کرج و سایر شهرهای ایران برای زندگی کردن این منطقه سرسبز را انتخاب می کنند .


اگر شما کاربران گرامی باری دارید اعم از اثاثیه منزل مبلمان جهیزیه عروس و…از تهران به چالوس و چالوس به تهران و شهرستان با ما تماس بگیرید . در ادامه لیست باربری های چالوس اتوبارهای داخل شهری چالوس را به حضورتان معرفی خواهیم نمود

ماشین های در اختیار ما وانت پیکان نیسان خاور روباز ایسوزو جدید و کامیونت مسقف در اندازه های مختلف می باشد , چنانچه قصد جابجایی بار برون شهری دارید از مبدا چالوس به تهران کرج قزوین زنجان تبریز اصفهان شیراز بندرعباس زاهدان کیش قشم همه بندرهای جنوب شمال غرب کردستان ارومیه ایلام اردبیل رشت گرگان مشهد بیرجند بجنورد و هر شهری که شما تصور می کنید , در خدمت شما کاربران گرامی هستیم همراه با کارگر در مبدا و مقصد با ماشین های بروز و مسقف اتاق بزرگ ضد باران زمستان و تابستان

کامیونت مسقف مخصوص اسباب کشی

ما با ماشین های بروز و مسقف باران و برف و خاک و آلودگی و… را با ماشسن های بروز پشت سر می گذاریم برای ما مهم نیست زمستان است یا هوای بارانی و تگرگ ما همیشه و همه روزه با ماشین های مسقف جهت حمل اثاثیه منزل و مبلمان در خدمت شما هستیم


حمل اثاثیه منزل و مبلمان و لوازم تجاری با ماشین های بروز و تندرو نسل جدید اثاث کشی , دیگر با ما نگران ماشین پیدا کردن از چالوس و حومه به شهرهای زاهدان بندر عباس و شیراز نخواهید بود ما کنار شما هستیم برای رزرو شهرهای با مسافت دور فقط یک روز قبل ارسال بارتان با ما تماس بگیرید و برای تهران کرج قزوین قم و… همه روزه ماشین های برگشتی فراوانی داریم .

باربری چالوس تهران

برای حمل بار با نیسان خاور و کامیونت مسقف در انداره های مختلف با ما تماس بگیرید شماره های متصدیان اعلام بار ما عبارتند از ۰۹۱۰۳۸۲۴۵۲۵و ۰۹۱۰۰۹۵۴۷۸۶

باربری تریلی چالوس

شرکت حمل ونقل جاده ای چالوس که اصطلاحا باربری تریلی چالوس هم نامیده می شود اعزام ماشین های خاور تک جفت و انواع تریلی از مبدا چالوس به تمام نقا کشو می باشند که در پایین لیست شما می توانید لیست باربری های جاده ای چالوس را مشاهده نمایید . کار باربری تریلی اعزام ماشین سنگین و صدور بارنامه باربری هم می باشد.

اثاث کشی در چالوس

برای اثاث کشی داخل شهر چالوس ما لیست اتوبارهای حمل اثاثیه منزل را در پایین لیست قرار داده ایم که شما می توانید با آنها تماس گرفته و ماشین و نیروی خدماتی درخواست نمایید . توجه داشته باشید برای حمل اثاثیه برون شهری برای مثال از چالوس به مشهد یا زاهدان با اتوبارها تماس نگیرید و فقط برای حمل اثاثیه منزل و مبلمان داخل شهری درخاوست کمک کنید.

باربری چالوس به تهران

در باربری چالوس به تهران ما با در اختیار داشتن ماشین های کامیونت مسقف در اندازه های مختلف و نیسان چادر دار و خاور روباز ۴الی ۴.۸۰متری جدید در خدمت شما کاربران گرامی عمده ماشین های در ختیار ما نیسان و کامیونت مسقف می باشد . توجه داشته باشید برای حمل بار داخل شهری با اتوبارهایی که در لیست پایین قرار دارند تماس بگیرید و فقط برای ما برون شهری تماس بگیرید از تهران تا زاهدان ۰۹۱۰۳۸۲۴۵۲۵

نیسان بار چالوس

برای حمل بار با نیسان از مبدا چالوس و حومه فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن ماشین های برگشتی و به صرفه برایتان اعزام کنیم . توجه داشته باشید که نیسان را ما نمی توانیم بالای ۲۰۰میلیون بیمه کنیم اگر ارزش بارتان بالای ۵۰۰میلیون می باشد بهترین روش استفاده از ماشین های بزرگتر از نیسان مثل ایسوزو خاور و کامیونت های مسقف می باشد .

باربری چالوس

لیست اتوبارهای چالوس

نام اتوبارشماره اتوبارآدرس اتوبار
اتوبار فرزانه۰۹۱۰۰۹۵۴۷۸۶بورس ماشین های برگشتی (نیسان خاور و کامیونت ۶متری)
باربری سام۰۱۱۵۲۲۴۰۸۱۵چالوس ده گیری -کوچه ایثار ۳ خیابان طبقه کد پستی ۴۶۶۱۹۵۳۳۷۳
کامیونت داران۰۹۱۰۳۸۲۴۵۲۵حمل اثاثیه منزل و مبلمان به صورت سراسری ماشین برگشتی ارزان
وانت تلفنی صبا۰۱۱۵۲۳۳۴۸۴۰ملکار – روستای بلده کجورشهرک سروش ط همکف کد پستی ۴۶۵۳۱۱۹۸۴۷
وانت بار (دهکدهمارگیرده روستای خیرود کنار شهرک -کوچه لاله زار ک پ۴۶۵۱۱۶۳۸۳۶
وانت باردلسم روستای زانوس رستاق -خ فرعی ۱خ اصلی ط همکف ۴۶۵۸۴۵۴۷۰۱کد پستی
چنانچه موفق گرفتن ماشین مورد نظرتان نشدید با لیست باربری های ساری تماس بگیرید

همان طور که می دانید کار اتوبار حمل بار با ماشین های وانت پیکان نیسان و ایسوزو می باشد پس خواهشنمد است برای بار تریلی تک و جغت با اتوبارهای بالا تماس نگیرید .

باربری تریلی چالوس

همان طور که از اسمش مشخص است باربری تریلی یا همان شرکت حمل ونقل چاده ای که کار شرکت حمل و نقل جاده ای ارسال بار با ماشین های خاور تک جفت و تریلی از مبدا چالوس به سایر شهرهای ایران می باشد. در ادامه جدول باربری های جاده ای چالوس همراه با آدرس و شماره تماس آنها به حضورتان تقدبم خواهد شد.

نام باربریشماره باربریآدرس باربری
فرزانه بار۰۹۱۰۰۹۵۴۷۸۶متصدی اعلام بار خانم فرزانه خاور و تک و ایسوزو
چالوس بار۰۱۱۵۲۳۷۲۱۰۰نوشهر کمربندی نوشهر روبروی مراکز اسقاط خودروهای فرسوده (تک جفت تریلی )
شرکت حمل ونقل فراورده های نفتی کیادلیری۰۱۱۵۲۲۲۰۲۵۶چالوس بلوار امام رضا-جنب شرکت پخش فراورده های نفتی چالوس(فرآورده های نفتی )
تعاونی تانکرداران و پیمانکاران چالوس۰۱۱۵۲۲۵۶۸۹۱چالوس بلوار امام رضا جنب شرکت نفت(فقط تانکر)
کامیونت داران ۰۹۱۰۳۸۲۴۵۲۵وانت نیسان خاور و کامیونت مسقف پوشش سراسری با بیمه و بارنامه

باربری چالوس به تهران

برای حمل و نقل کالا و اثاثیه منزل با کامیونت مسقف و اتاق بزرگ و کوچک و همچنین وانت پیکان و وانت نیسان در اسرغ وقت در خدمت مشتریان گرامی هستیم .برای مسافت های دور یک روز قبل ارسال بارتان رزرو نمایید . از بذل محبت شما سپاسگزاریم .هدف ما خدمت بدون منت و شایسته شما سروران گرامی می باشد . قیمت های ما ارزان ترین قیمت در شمال ایران می باشد چرا که ماشین هایی که ما در اختیار داریم اکثرا ماشین های برگشتی و به صرفه می باشند .