سامانه حابار

کرایه نیسان برای حمل و نقل داخلی و بین شهری در ایران از جمله مسیر تهران تا شمال بسیار معمول است و برای بسیاری از صاحبان کالا که قصد حمل بار به این مناطق را دارند، یکی از اصلی‌ترین توجه‌هاست.

کرایه نیسان تا شمال

قیمت کرایه خودرو نیسان برای حمل بار تهران تا شمال وابسته به عوامل مختلفی مانند نوع خودرو،(وانت , نیسان , مزدا و…) فاصله، زمان و شرایط جاده می‌باشد. برای مثال، قیمت کرایه خودروهای وانت کوچک معمولاً کمتر از خودروهای نیسان است، و در هفته‌های پر تردد و تعطیلات، قیمت‌های کرایه خودروها به دلیلی بالا می‌رود. همچنین، با توجه به شرایط جاده، ممکن است هزینه بیشتری برای تعمیرات و نگهداری خودروها صرف شود.

به طور کلی، قیمت کرایه نیسان برای تهران تا شمال در حال حاضر با توجه به شرایط بازار و تقاضا، بین هر کیلومتری ۶۰۰۰ تا ۸۰۰۰ هزار تومان برای یک کیومتر می‌باشد. البته این قیمت ممکن است با توجه به شرایط مختلف مانند تعطیلات، فصل تابستان و زمستان و … تغییر کند.

همچنین، برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو خودرو (وانت و نیسان)می‌توانید از سایت‌هایی مانند سایت‌ حابار، و یا با مشاوران ما تماس حاصل کنید. در هر صورت، قبل از رزرو خودرو برای اریال کالا، بهتر است بررسی دقیقی از شرایط جاده ها و ترافیک در مسیر خود داشته باشید تا جابجایی امن و راحتی داشته باشید.

کرایه نیسان از تهران و کرج به شمال

فرمول محاسبه حمل بار با نیسان تا شمال

شما فرض کنید مبدا تهران و مقصد یکی از شهرهای مازندران می باشد برای ارسال بار با نیسان از مبدا تهرانن به شمال اگر چنانچه فاصله مبدا و مقصد کمتر از ۲۰۰کیلومتر باشد برای هر کیلومتر ۸۰۰۰تومن محاسبه خواهد شد

برای مثال : ۱۸۰ضربدر ۸۰۰۰که می شود ۱۴۴۰یعنی کرایه مبدا تا مقصد حدود ۱۴۵۰الی ۱۵۰۰در می آید خودتان می توانید بقیه مسیرها را محاسبه و قیمت نهایی را دربیاورید.

سامانه حابار اولین ارائه دهنده خدمات حمل بار هوشمند از تهران و کرج به شمال ایران .

شمال کجاست؟

کاربر گرامی, اکثر افرادی که از تهران و کرج و…با کارشناسان سامانه حابار تماس می گیرند مقصد را به جای نام شهر از کلمه شمال استفاده می کنند چرا که برای کمتر شدن فرآیند پاسخگویی سریع و به موقع لطفا نام مبدا و مقصد را با نام محله و منطقه ای که هستید و نام شهر, روستا و… که به شمال می خواهید بار جابجا کنید را عنوان کنید .

از بذل محبت شما سپاسگزاریم

لینک های پیشنهادی