تبلیغات

وقتی که صحبت از تبلیغات در قرن حاضر می‌شود، نمی‌توان نامی از تبلیغات اینترنتی نیاورد. تبلیغاتی که مزایای بسیاری در خود دارد: ارزان است، فراگیر است، ماندگار است، هوشمندانه‌است، شبانه روزی است، هر زمان که شما بخواهید، قابل تغییر است و… کارکرد این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکتها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملا پر رنگ تر می‌شود. شاهد این امر بررسی رشد تبلیغات اینترنتی در بحران مالی کنونی است. [wikipedia]

سایت حابار با سه سال سابقه فعالیت در زمینه تبلیغ خدمات حمل ونقل  و جذب فعالترین و حرفه ای ترین کاربران و مدیران شرکت ها میتوانند یک سایت هدف عالی برای فعالان عرصه خدمات باربری، طراحی وب ، ما و کلیه فعالیت های مربوط به وانت تلفنی ها شرکت های حمل و نقل داخلی و بین المللی و … است !

پس میتوانید اگر برای اولین بار است در سایت حابار تبلیغ میدهید طعم یک تبلیغات موثر را بچشید …

تبلیغات باربری در سایت حابار

چناچه قصد تبلیغ شرکت باربری خود هستید با ما در ارتباط باشید .

سایت حابار یکی از پربازدیدترین سایت سامنه حمل و نقل در ایران می باشد .

با ما در صفحه اول گوگل باشید . و به کسب و کارتان رونق بدهید.

تبلیغات در سایت حابار

تبلیغات در سایت به صورت متن ساده بنر و عکس و رپورتاژ آگهی می باشد. در اندازه های مختلف.

تعرفه تبلیغات

تعرفه تبلبغ در سایت حابار ب صورت یک هفته در لیست باربری ها رایگان می باشد و در صورت تمایل مدیریت شرکت و یا ارائه دهنده آگهی قیمت آگهی به صورت سالانه و یا ماهانه قرار داد خواهیم بست که برای سه ماه 450/000تومان و برای 6 ماه 850/000تومان و آگهی به صورت سالانه 1/680/000تومان می باشد.

تعرفه رپورتاژ و درج در بالای صفحه

تعرفه درج شماره و آدرس باربری یا اتوبار به صورت شش ماه و سالانه می باشد که هزینه شش ماهه 700هزار تومان و یکساله 1200هزار تومان می باشد . برای درج تصویر و بنر قیمت توافقی می باشد . لازم به توضیح است که برای شهرهایی که رقابت در آنها بسیار است قیمت توافقی می باشد.

قوانین ثبت آگهی

این سایت ویژه شرکت های باربری و خدمات وابسته می باشد پس فقط برای درج آگهی حمل و نقل و باربری با ما در ارتباط باشید .

  • ثبت آگهی فقط برای شرکت های دارای مجوز
  • ثبت آگهی فقط برای اتوبارهای داخل شهری مجوز دار
  • ثبت آگهی برای شرکت های حمل و نقل بین المللی
  • ثبت آگهی برای خرده بار ها
مطمئن باشید که با تبلیغ در این سایت به هیچ وجه پول خود را هدر نخواهید کرد . مطمئنا با هزینه ای که می کنید ده برابر جواب خواهید گرفت .
امروزه شرکت هایی موفق هستند که تبلیغات خوبی در جامعه دارند یکی از موثرترین تبلیغات باربری در زمینه حمل و نقل و یا هر کاری تبلیغ در سایت های پر بازدید است.

ارتباط با ما

برای درج تبلیغ لطفا به آیدی های زیر در تلگرام  پیام دهید.

habar_ir@

سخن مدیر سایت حابار

ما این اطمینان را به شما می دهیم که با درج تبلیغ در سایت حابار پول خود را بیهوده دور نخواهید ریخت , بر عکس حتما با درج تبلیغ مشتریان شما بیشتر و بیشتر خواهد شد.