سامانه حابار

سؤالات متداول

سوالات متداول

بله دوست گرامی ما از صفر تا صد خدمات اسباب کشی در خدمت شما هستیم ما کارگر در مبدا و مقصد داریم که می توانید جهت رزرو با ما تماس بگیرید.
خیر . متاسفانه ما خرده بار قبول نمی کنیم و شما می توانید با جستجو در داخل سامانه حابار شماره خرده بار مورد نظرتان را پیدا کنید. منظور از خرده بار ارسال بسته حمل حیوان لپ تاپ کامپیوتر موبایل پول نقد چک سفته و هر باری که کمتر از یک وانت می باشد.
بله . ولی توجه داشته باشید اکثر ماشین های در اختیار ما نیسان خاور و کامیونت مسقف و وانت و تک می باشد . از شمال به جنوب و شرق و غرب همه جای ایران سرویس داریم
اکثر اوقات ما همه روزه ماشین داریم ولی محض احتیاط یک روز قبل جابجایی اطلاع دهید تا برای شما ماشین و کارگر رزرو کنیم.
بله . ما برای تهران و کرج خودمان بارنامه صادر می کنیم و برای شهرستان فقط ماشین اعزام می کنیم که از شهر خودتان بارنامه می گیرند. و هیچ باربری ای نمی تواند در تهران باشد برای شهرهای دیگر بارنامه صادر کند در واقع ما به راننده خودمان بار می دهیم شما هم با قیمت ارزان ماشین پیدا می کنید.
ما بار شما را از مبدا تا مقصد بیمه می کنیم . قرار داد ما با معتبرترین بیمه های ایران (ایران و آسیا)می باشد که شما می توانید با خیال راحت وسایلتان را جابجا کنید .

بله . ولی فقط از مبدا تهران و کرج و قم برای تریلی تک و جفت ماشین داریم برای سایر شهرها شما می توانید در داخل سایت شهر مورد نظرتان را جستجو کنید و باربری مورد نظرتان را پیدا کنید . ما می خواهیم شما زودتر به باربری مورد نظرتان برسید. و بارتان رو زمین نمونه

شما می توانید در بخش تماس با ما با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید . سعی می کنیم در کوتاه ترین فرصت برایتان ماشین اعزام کنیم .

بله . کارشناسان ما همه روزه حتی روز عید نوروز هم پاسخگوی شما خواهند بود . توچه داشته باشید حتما قبل از ۲۵ ام اسفند سعی کنید بارتان را ارسال نمایید چرا که بعد ۲۷ ام اسفند احتمال کامیون ممنوع بودن خیلی زیاد است .چنانچه اطلاعات بیشتر می خواهید این مقاله را بخوانید . اثاث کشی در تعطیلان نوروز

هموطن گرامی شما زمانی که موفق نشدید با ما تماس بگیرید کافیه یک پیامک کوتاه به شماره هایی که در بخش ارتباط با ما وجود دارد بفرستید حتما کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت . در متن قید شود مبدا…مقصد…نوع بار…نوع ماشین درخواستی…کارگر هم می خواهم یا نمی خواهم .