سامانه حابار

اگر به دنبال باربری شهریار و لیست باربری های شهریار تهران و همچنین شماره تماس باربری های واقع در باغستان شهریار هستید شماره تلفن اتوبار و باربریها و وانت بارها همچنین شماره اتحادیه باربری شهریار آمده است.

لیست باربری های شهریار

نام باربریشماره باربریآدرس باربری
فرزانه۰۹۱۰۰۹۵۴۷۸۶
۰۹۱۰۳۸۲۴۵۲۵
پایانه مرکزی طبقه دوم
عطار بار۰۲۱۶۵۷۳۳۴۲۹باغستان – بابا سلمان – خیابان  رستمی
باربری باقریUpdatingباغستان – بابا سلمان – خیابان گلزار شهدا
اتو بنز ایران۰۲۱۶۵۶۰۷۳۷۵باغستان – سعید آباد – خیابان ۱۵متری سبلان
دفتر باربری سید۰۲۱۶۵۶۰۹۱۰۵باغستان – سعید آباد – خیابان آزادگان
دفتر باربری فتحی۰۲۱۶۵۶۰۸۲۶۶باغستان – شهرک مهدیه – خیابان شهید رجائی
باربری سبحان۰۲۱۶۵۶۰۲۴۰۵باغستان – شهرک مهدیه – خیابان ولیعصر
باربری مرکزی گلگون۰۲۱۶۵۶۱۲۷۰۰باغستان – گلگون – بلوار مرکزی شمالی
ماهان بارUpdatingباغستان – گلگون – میدان پژوهش
پایتخت بار۰۲۱۶۵۶۱۲۶۵۹باغستان – گلگون – ، بلوار مرکزی جنوبی
باربری زندیUpdatingباغستان – گلگون – کوچه باغ۲ – خیابان گلگون
نگین بار تهرانسر۰۲۱۶۵۲۳۹۱۱۰باغستان ، خادم آباد ، ، بلوار رسول اکرم
شاهین کد ۳۵۲Updatingباغستان ، خادم آباد ، بلوار ولیعصر

باربری شهریار میدان نماز

باربری شهریار اندیشه
شماره تلفن باربری در شهریار
اتحادیه باربری شهریار وطن شهریار
باربری شهریار وانت باربری امیریه شهریار
پایانه باربری شهریار

اتحادیه باربری شهریار

اتحادیه باربری شهریار همانند سایر اتحادیه‌های باربری در تهران، وظیفه مدیریت حمل و نقل بار و اثاثیه در شهرستان شهریار را داراست. این اتحادیه در، مجتمع صادقیانی واقع شده و شماره تلفن های آن ۶۵۲۲۲۹۴۵ و ۶۵۲۴۹۵۰۷ می‌باشد. این اتحادیه از طریق شرکت‌های باربری عضو خود، خدمات حمل و نقل بار و اثاثیه را در شهریار و مناطق اطراف ارائه می‌دهد.

اتحادیه باربری شهریار به عنوان یکی از اعضای اتحادیه باربری تهران، با هدف بهبود و تسهیل حمل و نقل بار و اثاثیه در شهرستان شهریار تشکیل شده است. این اتحادیه با تأسیس واحدهای مختلفی مانند واحد تحقیق و توسعه، واحد رسیدگی به شکایات، واحد آموزش و پژوهش و … در جهت بهبود کیفیت خدمات و ارتقای سطح تخصصی کارکنان خود، فعالیت می‌کند.

شرکت‌های باربری عضو اتحادیه باربری شهریار

شرکت‌های باربری عضو اتحادیه باربری شهریار، با اخذ مجوزهای لازم از سازمان حمل و نقل و پایانه‌های بار در شهریار، خدمات حمل و نقل بارهای مختلف را از جمله بارهای سنگین، بارهای حساس، بارهای فریبا، بارهای حیوانات و… در شهریار و مناطق اطراف ارائه می‌دهند.این شرکت‌ها با استفاده از انواع وسایل نقلیه مانند کامیون، تریلی، کانتینر و… برای جابجایی بارها استفاده می‌کنند.

علاوه بر این، اتحادیه باربری شهریار با برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف برای کارکنان شرکت‌های باربری عضو خود، سطح تخصصی کارکنان را ارتقا داده و بهبود کیفیت خدمات ارائه شده توسط آن‌ها را هدف قرار قرار داده است. همچنین، اتحادیه باربری شهریار با برگزاری جلسات و نشست‌های مشترک با مسئولان مربوطه، بهبود شرایط حمل و نقل بار و اثاثیه در شهریار را پیگیری می‌کند.

از دیگر خدماتی که اتحادیه باربری شهریار به مشتریان خود ارائه می‌دهد، می‌توان به بیمه‌نامه حمل بار، بسته‌بندی بار، بارگیری و بارگزاری، انبارداری، خدمات مربوط به گمرک و … اشاره کرد.

باربری شهریار

در کل، اتحادیه باربری شهریار به عنوان یکی از اعضای اتحادیه باربری تهران، در جهت بهبود و تسهیل حمل و نقل بار و اثاثیه در شهرستان شهریار فعالیت می‌کند و خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این اتحادیه با تأسیس واحدهای مختلفی و برگزاری دوره‌های آموزشی و نشست‌های مشترک با مسئولان مربوطه، به بهبود شرایط حمل و نقل بار و اثاثیه در شهریار کمک می‌کند.

شرکت‌های باربری عضو این اتحادیه نیز با اخذ مجوزهای لازم و استفاده از انواع وسایل نقلیه، خدمات حمل و نقل بارهای مختلف را ارائه می‌دهند. به علاوه، این اتحادیه خدماتی مانند بیمه‌نامه حمل بار، بسته‌بندی بار، بارگیری و بارگزاری، انبارداری، خدمات مربوط به گمرک و … را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

شهریار کجاست

شهریار، مرکز شهرستان شهریار در استان تهران است. این شهر، مهم‌ترین شهر در غرب استان تهران است که کیفیت هوای آن از تهران به علت وجود باغات بهتر است. این شهر دارای باغات بسیار بوده محصولات باغی این شهر معروف است. منبع (۱)

لینک های مرتبط