سامانه حابار

باربری حصار بوعلی، اتوبار حصار بوعلی و باربری حصار بوعلی تهران از خدمات باربری شمال تهران است. اگر به باربری در حصار بوعلی، اتوبار در حصار بوعلی، حمل بار حصار بوعلی، اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل حصار بوعلی، باربری تهران حصار بوعلی و شماره باربری حصار بوعلی نیاز دارید، می‌توانید با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل فرمایید:

حصاربوعلی محله‌ای قدیمی در شمال شهر تهران است که از جمله قدیمی‌ترین محله‌های پایتخت بشمار می‌رود.در گذشته این محله از قنات‌های متعددی برخوردار بود مهم‌ترین قنات این محله قنات ملک‌آباد بود که در خیابان باهنر امروزی قرار داشته است که امروزه کارایی خاصی ندارد.

بعنوان یکی از قنات‌های فعال محله حصاربوعلی، می‌توان به قنات میرزاعلی واقع در بخش شرقی این محله اشاره کرد.حصار بوعلی از قدمت بسیار زیادی برخوردار است به طوریکه زمان شکل‌گیری آن به صورت قطعی مشخص نیست اما حدودا به سده‌های ۵ و ۶ برمی‌گردد.

لیست باربری های حصار بوعلی تهران

اتوبار فرزنه بزرگترین مجموعه خدمات حمل و نقل منطقه یک تهران می باشد .این مجموعه ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بار در محدوده حصار بوعلی و مناطق اطراف آن است. با تجربه و داشتن تیم مجرب، این شرکت آمادگی دارد تا نیازهای شما در حوزه حمل و نقل بار را با کیفیت بالا و به صورت سریع و ایمن برآورده کند.

باربری حصار بوعلی

باربری حصار بوعلی ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بار در سطح شهر تهران و مناطق اطراف آن هستند. این شرکت‌ با داشتن خودروهای مجهز و تیمی مجرب، به شما کمک می‌کنند تا بار شما به مقصد مورد نظر برسد. خدمات این شرکت شامل حمل بار، بارگیری و باراندازی، بسته‌بندی و بارگذاری، حمل اسباب‌کشی و حمل اثاثیه منزل می‌شود.

همچنین باربری تهران حصار بوعلی نیز از خدمات باربری در تهران است که ارائه خدمات حمل و نقل بار در محدوده حصار بوعلی و مناطق اطراف آن را بر عهده دارد. این شرکت با داشتن خودروهای مجهز و تیمی مجرب، به شما کمک می‌کند تا بار شما به مقصد مورد نظر برسد. خدمات این شرکت شامل حمل بار، بارگیری و باراندازی، بسته‌بندی و بارگذاری، حمل اسباب‌کشی و حمل اثاثیه منزل می‌شود.

در کل، اگر به خدمات حمل و نقل بار در حصار بوعلی و مناطق اطراف آن نیاز دارید، می‌توانید با این شرکت‌ها تماس بگیرید و از خدمات حرفه‌ای آن‌ها بهره‌مند شوید.

اتوبارهای باربری حصار بوعلی

نام باربری / اتوبارشماره تماسآدرس
خدمات باربری۰۹۳۳۸۴۸۸۴۰۳تهران -تهران
اسباب کشی۰۲۱۴۴۳۱۳۳۱۶حصار بوعلی
فاطمی۰۹۱۰۲۰۲۶۸۰۱ تهران – تهران
اطلس۰۲۱۴۴۴۴۳۶۳۵سعادت آباد خیابان آسمان ها آسمان ۱۲ پلاک ۴۰
ثامن بار۰۲۱۶۶۰۷۴۲۵۲خیابان آزادی.روبروی حبیب الهی .بلوارشهیدان.پلاک۱۵ ثامن بار
وانت و نیسان بار۰۹۱۲۸۳۶۳۲۱۹تهران
ساقدوش۰۲۱۲۲۸۷۵۳۸۱صادقیه فلکه دوم مجتمع گلدیس واحد تجاری ۴۵۸
ظریفان بار۰۲۱۲۲۸۷۵۳۸۱آریا شهر فلکه دوم صادقیه مجتمع گلدیس واحد ۴۵۳
اتوبار حمل اثاثیه۰۲۱۳۳۲۰۲۰۰۹پیروزی. نبرد شمالی نبش کوچه مهناز
آسا بار۰۲۱۴۴۳۱۳۲۰۰سه مرکز فعال تمام نقاط
خدمات اتوبار باربری۰۲۱۴۴۱۵۰۳۸۰تهران
عدالت بار۰۲۱۳۳۰۲۳۱۵۴پیروزی نبرد جنوبی مراد زاده پ۴۶
نیسان۰۹۱۲۹۴۵۷۰۰۹
وانت نیسان۰۲۱۴۴۳۴۰۷۳۳کن موحد جنوبی پلاک ۹
ملت۰۲۱۵۵۵۳۸۱۹۴تهران -تهران
حمل نخاله۰۹۱۹۳۷۱۵۷۴۹سراسر تهران
اتوبار فرزانه۰۹۱۰۰۹۵۴۷۸۶ویژه اسباب کشی فقط سراسری و برون شهری (رانندگان برگشتی) پایانه بار مرکزی طبقه دوم
کامیونت داران۰۹۱۰۳۸۲۴۵۲۵حمل اثاثیه منزل به تمام نقاط کشور کارگر در مبدا و مقصد ارزان ترین در منطقه

حمل اثاثیه منزل در حصار بوعلی

در زیر چند نکته مهم را برای حمل اثاثیه به شما توضیح می‌دهیم:

۱- قبل از حمل اثاثیه، بهتر است ابتدا از آن تمیزی کنید و اشیایی را که به نظرتان نیازی به آنها ندارید، حذف کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا هزینه حمل اثاثیه را کمتر کنید و همچنین در مقصد، فضای بیشتری برای قرار دادن اثاثیه داشته باشید.

۲- برای بسته‌بندی اثاثیه قبل از حمل، از جعبه‌های محکم و کارتن‌های مناسب استفاده کنید. همچنین، از موادی مانند بادکنک و پلاستیک برای جلوگیری از خراشیدگی و آسیب دیدن اثاثیه استفاده کنید.

۳- برای حمل اثاثیه باید از خودروی مناسب استفاده کنید. اگر اثاثیه شما حجیم و سنگین است، بهتر است از وسیله‌ی حمل مانند کامیون استفاده کنید. همچنین، برای جلوگیری از خراشیدگی اثاثیه، باید در طول حمل و جابجایی آنها را با مواد نرم و محکم پوشانید.

۴- هنگام بارگیری اثاثیه به خودرو، باید با احتیاط و دقت عمل کنید و آنها را به گونه‌ای بارگیری کنید که در طول حمل و جابجایی آسیب نبیند.

۵- در نهایت، بهتر است با شرکت حمل و نقل اثاثیه قبل از حمل تماس گرفته و جزئیات حمل را با آنها مشاوره کنید تا مشکلات احتمالی را از پیش برطرف کنید و حمل اثاثیه به بهترین شکل انجام شود.

با رعایت این نکات، می‌توانید اثاثیه خود را به مقصد مورد نظر حمل کنید و از آسیب دیدن آنها جلوگیری کنید. لیست باربری های حصار بوعلی تهران

لیست باربری حصار بوعلی

سامانه باربری حابار ارائه دهنده خدمات حمل بار و اثاثیه منزل از تمام نقاط تهران و کرج ( حصار بوعلی )به تمام نقاط کشور دارای ماشین های برگشتی ارزان قیمت .برای اطلاعات بیشتر و رزرو بار ارتباط با ما را مشاهده نمایید. بدیهی است شماره های جدول بالا برای سهولت کاربر درج شده و سامانه حابار مسولیت اتوبار فرزانه و شماره ۰۹۱۰۳۸۲۴۵۲۵ را می پذیرد.

لینک های پیشنهادی

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)