سامانه حابار

باربری تهران به قزوین

باربری تهران به قزوین

باربری یا ترابرد در لغات به معنی جابجایی و حمل وسیله یا موجودات زنده از مکانی به مکان دیگر است، این حمل و نقل ممکن است از راه های مختلفی صورت بگیرد، مانند، راه آبی که با کشتی و قایق باربری می کنند. راه آبی یکی از این راه های باربری است، که اغلب برای خرید و فروش های بین المللی از این راه استفاده می شود.

 ترابرد های هوایی نیز اغلب برای باربری های بین المللی در بین کشور ها مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین گزینه برای باربری درون کشور جاده ها هستند، جاده ها با اتصال استان ها و شهر های مختلف مانند، تهران به قزوین سرعت باربری را افزایش خواهند داد.

وسایل باربری تهران به قزوین

سازندگان ماشین های باری با در نظر گرفتن حجم بار شما ماشین های مختلفی برای باربری طراحی کرده اند، یکی از پر مصرف ترین ماشین های باربری در ایران وانت های سبک است، این خودرو ها می توانند حجم متوسطی از بار را جابجا کنند. اگر بار شما بیش تر از ظرفیت وانت و نیسان های باری است به دنبال وانت های سنگین مانند، خاورها و کامیونت ها و دیگر ماشین های سنگین باربری باشید

 پیداکردن وانت سبک باربری کار آسانی است. اما، پیدا کردن ماشین های سنگین با کرایه باربری مقرون به صرفه، کار بسیار سخت و دشواری می باشد. شما با مراجعه به سامانه باربری حابار می توانید با توجه به بارتان در خواست ماشین ترابرد داشته باشید، دستمزد این سامانه های باربری مقرون به صرفه و متعادل است.

باربری تهران به قزوین

راه های باربری تهران به قزوین

تهران پر جمعیت ترین شهر و پایتخت کشور است، با استناد به همین موضوع می توان گفت روزانه هزاران باربری در آن انجام می شود چه داخل استان چه با استان های دیگر که یکی از استان هایی که تهران بیش ترین ترابرد را با آن دارد قزوین است. قزوین یکی دیگر از شهر های مهم ایران است که در ۱۵۰ کیلومتری شهر تهران قرار دارد. البته این دوشهر با دو جاده ۱۵۳ و ۱۹۲ کیلومتری به هم وصل شده اند. مدت زمان باربری از جاده اول ۱ ساعت و ۵۸ دقیقه و از جاده دوم ۲ ساعت و ۴۹ دقیقه طول می کشد، این زمان درصورت بد بودن شرایط آب و هوایی طولانی تر خواهد بود.

درخواست ماشین از سامانه های باربری

یکی از بهترین راه های درخواست ماشین  باربری استفاده از سامانه های باربری معتبر و کاربلد مانند حابار است. این سامانه ها باید فاکتورهای زیادی برای جذب رضایت شما ارائه دهند این فاکتور ها عبارتند از: تمام مدارک رانندگان استخدام شده در سامانه باربری حابار به صورت دقیق و با توجه به جزئیات چک می شوند، دریافت کرایه و هزینه باربری متناسب با حجم بار و مسافت بین تهران به قزوین باید دریافت شود، پشتیبانی از ابتدای درخواست ماشین تا دریافت کرایه باید انجام شود همچنین انتخاب سامانه باربری پاسخ گو بسیار نکته مهمی است.

این سه نکته مهم ترین نکاتی است که شما در انتخاب سامانه باربری باید توجه کنید. یکی از مطرح ترین سامانه های باربری در ایران سامانه حابار است. در این سامانه باربری، دریافت مدارک و سابقه کارکنان یکی از مهم ترین فرآیندهای استخدام است. حابار با قرار دادن مشتری مداری در سر لوحه خود روز به روز مشتریان دائمی بیش تری را به خود جذب می کند. در ضمن سامانه حابار تا کنون بارهای زیادی از تهران به قزوین جابجا کرده است.

نکات ایمنی باربری

  • شما برای اینکه باربری آسوده ای داشته باشید باید به راننده نکاتی را گوش زد کنید و به راننده تاکید کنید تا سهل انگاری نکند این نکات به شرح ذیل می باشد
  • باربندی صحیح و چیدن درست بار در ماشین های باری و بستن درست و مستحکم روی بار با طناب یا زنجیر،
  • رانندگی درست با سرعت مجاز، سرعت زیاد در رانندگی عانل ۹۰ درصد تصادفات است،
  • دادن آدرس دقیق مقصد مد نظردر قزوین به راننده که در سامانه های باربری ای مانند حابار با ثبت آدرس دقیق مقصد دیگر نیازی به دادن آدرس به راننده نیست، تعیین مبلغ کرایه قبل از بار زدن ماشین باربر مهم است، چراکه بعد از باربری تهران به قزوین  ممکن است راننده درخواست مبلغ هنگفتی را داشته باشد،
  • سامانه حابار دستمزد باربری را از اول درخواست ماشین اعلام خواهد کرد.
نکات ایمنی باربری

جمع بندی

  • تصادفات می توانند یکی از تلخ ترین اتفاقات برای راننده باربر و صاحب بار باشند. این اتفاق تلخ عوامل متعددی دارد مانند؛
  • رانندگی در حالت خواب آلودگی،
  • بار با اندازه ی بیش از ظرفیت ماشین که باعث از دست دادن تعادل ماشین می شود
  • و بدترین مورد که بی دقتی و سرعت راننده است را از قلم نیندازید.
  • با انتخاب سامانه حابار از بروز تصادفات و خسارت مالی جلوگیری می کنید.

لینک های مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *