سامانه حابار

ارزانترین باربری بین شهری

اگر به دنبال ارزانترین باربری بین شهری از مبدا تهران و کرج و شهرستان هستید در ادامه با ما همراه باشید تا نکاتی در مورد مزایای باربری ارزان بین شهری و معایب باربری ارزان به شهرستان را به شما بگوییم پس تا انتها با ما باشید.

ارزانترین باربری بین شهری

ما داعا نمی کنیم که ارزانترین باربری بین شهری هستیم ما ثابت می کنیم که ارزان ترین باربری هستیم . به جای وقت تلف کردن و زنگ زدن با صد تا باربری فقط کافیست با مشاوران ما تماس گرفته و قیمت درخواستی خود را پیشنهاد کنید . ما به مشتری نه نمی گوییم . ما بین راننده و شما فقط یک واسط هستیم انگار شما مستقیم با خود راننده صحبت می کنید حتی خودتان هم احتمالا نتوانید با قیمت ارزان ما از خود راننده تخفیف بگیرید .

چرا باربری ما ارزان ترین باربری می باشد؟

پاسخ سوال ساده است ما راننده ها را به رقابت دعوت می کنیم همانطور که در مزایده و مناقصه هزینه ها به صورت رقابتی می باشد ما هم همین کار را می کنیم . کمترین قیمت حمل اثاثیه منزل و کالا با ماشین های وانت نیسان خاور و کامیونت مسقف . ما رانندگان زیادی داریم که می توانند با قیمت ارزان سفارش بار شما را قبول کنند.

مزایای ارزانترین باربری بین شهری

اگر چنانچه وقت کافی برای ارسال بار به شهرستان دارید پیشنهاد می کنیم قیمت را شما تعیین کنید طوری که راننده ها قبول کنند. برای مثال از تهران به زاهدان نرخ کامیونت مسقف ۱۱تومن می باشد در حالی که شما می توانید چند روز قبل ارسال بار با ما سفارشش ارسال بار کنید و ما بتوانیم با قیمت کمتر از نرخ برایتان ماشین ارسال کنیم .

 • صرفه جویی در هزینه حمل و نقل
 • دارای بیمه و بارنامه معتبر
 • ماشین ها همان ماشین هایی هستند که شما با قیمت گران از باربری های دیگر می گیرید.
 • آشنا بودن به مسیر مبدا تا مقصد که معمولا رانندگان بومی می باشند
 • رانندگانی داریم که نمی خواهند در نوبت بمانند
 • برای رانندگان ما یکسر خالی رفتن بی معناست برای همین کرایه های ما پایین است

معایب باربری ارزان

همانطور که ارزان بودن حمل بار مزایایی دارد طبیعتآ معایبی هم دارد که ما به آنها اشاره می کنیم ;

 • اگر چنانچه وقت کافی برای ارسال بار بین شهری ندارید زیاد روی ارزان بودن مانور ندهید.
 • احتمال اینکه ماشین مورد نظرتان را باربری نتواند پیدا کند هست .
 • باربری به شما یک قیمت گفته هم خودش را اسیر کرده ! هم شما را بنابراین موقعی که ماشین بار قیمت خیلی ارزان پیدا نشود اعصاب شما بهم خواهد ریخت بنابرین شما لحظه آخر یا از باربری دیگر ماشین می گیرید یا به باربری می گویید قیمت را یه خورده بالا ببره تا قبول سفارش انجام بشود.
 • کارشناسان ما از شما قیمت مد نظرتان را می پرسند اگر چنانچه قیمت شما زیاد با کرایه درخواستی راننده ها باشد به شما گوشزد می کنند

ارزانترین باربری تهران

ما ارزانترین باربری در تهران هستیم قیمت های ما شفاف می باشد. حمل اثاثیه منزل با باربری ارزان نیسان و باربری ارزان خاور به صورت بین شهری انجام می دهیم . ماشین های در اختیار ما

 • حمل بار ارزان از تهران به شهرستان با وانت پیکان و آریسان
 • ارسال بار ارزان با خاور روباز و بغل بازشو از تهران و کرج به همه شهرها و روستاهای ایران
 • حمل بار ارزان با کامیونت مسقف در اندازه های ۴ الی ۶.۳۰ از تهران به تمام نقاط کشور

باربری ارزان با وانت و نیسان به شهرستان

تا دلتان بخواهد ما ماشین وانت و نیسان برای بین شهری داریم ماشین های در اختیار ما اکثرا ماشین های برگشتی می باشند . ماشین های سبک ما وانت پیکان آریسان وانت مزدا و نیسان می باشد. توجه عکس گرفته شده بعد از بارگیری اثاثیه منزل توسط کارکنان ما بوده است و خواهشمند است سایت های دیگر برای مقاصد تجاری و باربری کپی نکنند. چادر و نایلون هم بعد بارگیری توسط رانندگان ما الزامی می باشد

باربری ارزان با وانت و نیسان به شهرستان

باربری ارزان با خاور و کامیونت مسقف

باربری ارزان با خاور و کامیونت مسقف

دسترسی ما به اکثر رانندگان ایران هست و شما با خیال راحت می توانید سفارش خودتان را ثبت نمایید و درخواست ماشین و یا ماشین و کارگر نمایید. اگر وسایل شما به اندازه خاور است و وزن ۴ تن الی ۵ تن دارد ما به شما خاور روباز و بغل باز شو و ایسوزو را پیشنهاد می کنیم برخلاف باور مردم ایسوزو کوچکتر از خاور نیست بلکه ایسوزو و الوند روباز حداقل ۸۰سانتی متر از خاور معمولی روباز بزرگتر می باشد.(ایسوزو ۸ تن)

باربری ارزان با خاور و کامیونت مسقف

لینک های مرتبط

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *