سامانه حابار

به ما در مورد اسباب کشی مهلت دهید

اجازه دهید با شما شفاف سخن بگویم اگر شما در تهران هستید و می خواهید به شهرستان اسباب کشی کنید باربری هایی که شماره ۴ رقمی دارند هرگز ماشین هایی که برای داخل شهری می فرستند را برای شما نخواهند فرستاد چون از لحاظ قانونی ماشینی که بغل آن نوشته و تبلیغات دارد نمی تواند برون شهری بار ببرد.پس بهترین راهکار باربری های واقع در پایانه که ما هم در پایانه هستیم می باشد.

قیمت حمل اثاثیه منزل را شما تعیین کنید

اجازه دهید خودمانی صحبت کنیم! شما از باربری ما یا هر باربری دیگری قیمت بپرسید و قیمت پیشنهادی خود را به ما بگویید طوری که بتوانیم برای شما ماشین ارسال کنیم . ما فقط پول بارنامه می گیریم و کمیسیون در کار ما بی معناست بقیه مبلغ هم برای راننده می باشد .

کرایه ای که شما پیشنهاد می دهید اگر ما بتوانیم ماشین با ارزان ترین قیمت ممکن پیدا کنیم فقط کمیسیون بارنامه را می گیریم در حالی که برخی اتوبارهای داخل شهری کرایه راننده می گیرند + کمیسیون میلیونی و پول بارنامه و بیمه . در حالی که ما برای حمل بار شما فقط پول بارنامه را می گیریم .

باربری ما معتقد است که رضایت مشتری از همه چیز واجب است , بنابراین اگر وقت کافی برای حمل اثاثیه منزل دارید شما قیمت حمل بار شهرستان را تعیین کنید ما از کمترین قیمت ممکن آغاز می کنیم یا اصلا شما قیمت ها را تعیین کنید (توجه داشته باشید چنین امکانی فقط زمانی ممکن است که وقت کافی دو یا سه روز زمان برای حمل اثاثیه منزل و… دارید)

سامانه باربری حابار
سامانه باربری حابار

اگر برای جابجایی وقت ندارید کرایه حمل اثاثیه بیشتر خواهد بود

اجازه دهید به صورت شفاف همه چیز را به شما کاربران عرض کنیم , وقتی که ماشین و کارگر از اتوبار و باربری می خواهید و وقت زیادی هم ندارید و عجله شما آنقدر زیاد است که می خواهید تا یک ساعت دیگر ماشین و کارگر دم در خانه شما باشد اصولا قیمت بالاتر خواهد بود . اکثر باربری ها آنقدر ماشین ندارند که برای شما ماشین خودشان را بفرستند بنابراین با رانندگان خود تماس می گیرند و بار شما را به ایشان می گویند شانس بیاورید که ماشین برگشتی پیدا کنند .!

ما خوشحالیم که با یک عالمه باربری رقابت داریم

صادقانه به شما بگوییم کار باربری , کار رقابتی می باشد , و اکثر مشتریان از صد جا قیمت می پرسند که کار درست و پسندیده ای هست . ما هم مثل شما وقتی می رویم مغازه برای لباس خریدن از چندین مکان دیدن کرده , اگر لباس مورد پسند ما باشد ولی گران باشد منصرف می شویم . قیمت برای اکثر ما خیلی مهم است ( با بعضی از افراد که پول دارند و هیچ چیز برایشان مهم نیست کاری نداریم) امیدواریم همه مردم انقدر پول داشته باشند که در معامله و یا حمل بار چونه نزنند. در شرایط فعلی باید هوای همدیگر را داشته باشیم.

حمل اثاثیه منزل

دوستان توجه داشته باشید مطالبی که در بالا در مورد حمل اثاثیه منزل عرض شد
برای زمانی است که مشتری با ما چونه می زند و می خواهد بارش را به ارزان ترین شکل ممکن ارسال کند . که خب همانطور که می دانید وقتی شما می خواهید
از یک مشاور املاکی برای شما یک خانه ارزان پیدا کند یک املاکی دلسوز
خودش را به آب و آتش می زند که برای شما خانه ارزان پیدا کند
اون تلاش خودش را می کنه حالا یا می تونه یا نمی تونه . به هر حال کارش ستودنی است

هزینه حمل اثاثیه منزل

همانطور که گفته شد قیمت های ما را مشتریان مشخص می کنند . ما هم تلاش خود را می کنیم در اکثر مواقع یعنی در بالای ۹۵%موارد ما شرمنده مشتری نمی شویم. مگر اینکه مبدا تا مقصد خیلی مسافت داشته باشد مبدا تا مقصد جاده خوبی نداشته باشد و همچنین در تعطیلات .

هزینه حمل اثاثیه منزل به صورت معمول نرخنامه ای دارد که در یک نوشته مجزا به آن خواهیم پرداخت .

برای حمل اثاثیه منزل چه ماشینی مناسب است؟

اصولا یک خانه ایرانی را می توان با یک کامیونت مسقف مخصوص اسباب کشی
و حمل مبلمان ارسال کرد مگر اینکه شما وسایل کمی داشته باشید
و در آن صورت می توان با نیسان و وانت و یا کنار باری ارسال کرد .
طبق تجربه ۱۲ ساله ما حدود ۹۰ درصد خانه های ایرانی را می توان
با کامیونت مسقف در ابعاد ۵ الی ۶و نیم متری ارسال کرد و حدود ۵ درصد که اصلا یک الی دو کامیونت هم کم می اورد و حدود ۵ درصد خانه ها هم با نیسان می توان جابجا کرد.شاید از خود بپرسید این آمار را از کجا می آورد !
جواب تجربه (شاید هم ما اشتباه می کنیم !)

برای حمل اثاثیه منزل چه ماشینی مناسب است؟

کارگر جهت حمل اثاث منزل

برای حمل بار از تهران به شهرستان با کارگر در مبدا و مقصد در خدمت شما هستیم , ما کارگر در مبدا و مقصد برای مسافت های بیشتر هم داریم که خیال شما بابت کارگر جهت خالی کردن بار شما در مقصد راحت باشد.

کارگر جهت حمل اثاث منزل

بیمه حمل اثاثیه

دروغی شاخدار که برخی اتوبارهای داخل شهری برای جلب توجه مشتری عنوان می شود
که اگر احیانا بار شما در داخل ماشین ضربه خورد و یا شکست شامل بیمه خواهد شد .
توجه داشته باشید چه از باربری ما ماشین بگیرید چه از باربری های دیگر بیمه
شامل تصادف آتش سوزی سرقت و…خواهد بود نه اینکه بار درست بسته بندی نشود
و کارگر درست بارچینی نکند و توی راه بار شما صدمه ببیند و شما به باربری بگویید که بار من بیمه بوده .
چنانچه در خرده بارها چنین اتفاقی می افتد و دست مشتری به جایی بند نمی شود.!
بهترین کار بسته بندی درست ماشین خوب مخصوص اسباب کشی کارگر حرفه ای برای حمل اثاثیه و بعد بیمه باربری حمل اثاثیه منزل

اندازه ماشین های حمل اثاثیه داخل شهری

به طور معمول، ماشین های حمل اثاثیه منزل که کنار جاده ها در تهران جهت تبلیغ اتوبار قرار گرفته‌اند، در حدود ۶ متر طول دارند. در عین حال، ماشین هایی که برای حمل اثاثیه منزل داخل شهری به کار می‌روند، حدود ۴ و نیم متر طول دارند. ارتفاع ماشین های مسقف (به عنوان مثال خاور مسقف) نیز کمتر از ماشین های برای حمل اثاثیه منزل به کار می‌روند. این اطلاعات می‌توانند برای شما در تعیین اندازه و نوع ماشین مورد نیاز برای حمل اثاثیه منزل مفید باشند.

لینک های مرتبط

مطالب آموزشی

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)