سامانه حابار

افزایش کرایه کامیون ۱۴۰۳ – ۳۰% کرایه ها افزایش یافت

افزایش کرایه کامیون

افزایش کرایه کامیون ۱۴۰۳ فعالان بخش حمل و نقل جاده ای کالا در شبکه های اجتماعی، از بروز رسانی شاخص تن کیلومتر حمل کالا از امروز ۱۲ خرداد ماه ۱۴۰۳ خبر داده اند.

به گزارش تین نیوز، در کانال های مربوط به رانندگان کامیون و کامیونداران خطاب به رانندگان و کامیونداران به عنوان سرمایه گذاران صنعت حمل و نقل جاده ای کشور آمده است که به استناد اطلاعات منتشر شده از سوی کانون انجمن صنفی کارگری رانندگان سراسری کشور، از تاریخ شنبه دوازدهم خرداد ۱۴۰۳ نرخ کرایه های ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای کالا، بر اساس شاخص تن کیلومتر بروز رسانی می شود.

افزایش کرایه کامیون

در این پیام از رانندگان فعال در سراسر کشور درخواست شده است اطلاعات لازم را از تشکلات صنفی و انجمن های صنفی تحت پوشش  منطقه خود کسب کنند.

قابل ذکر است پیش از این و در تاریخ پنجم خرداد ماه ۱۴۰۳ نیز دبیر انجمن کارگری رانندگان ناوگان جاده ای حمل کالای استان اصفهان افزایش کرایه ها و بروز رسانی شاخص تن کبلومتر حمل کالا را  در آینده ای نزدیک اعلام کرده و گفته بود: قطعا طی روزهای آتی مجوز تعدیل نرخ شاخص تن کیلومتر و کرایه حمل کالا اخذ و عملیاتی خواهد شد.

به گزارش تین نیوز، نوید خیرمند این مطلب را در پاسخ به پیگیری مستمر و تماس و پیام های متعدد رانندگان کامیون در خصوص سرنوشت بروز رسانی شاخص تن کیلومتر در سال ۱۴۰۳ بیان کرده  و افزوده بود: از اواخر سال گذشته انجمن صنفی رانندگان استان اصفهان مجدانه پیگیر تعدیل کرایه ها و بروزرسانی نرخ شاخص بوده و مکاتبات و جلسات متعددی با اداره کل راهداری استان و سایر مراجع ذیصلاح در این خصوص انجام گرفت.

این راننده کامیون عنوان کرده بود: متاسفانه طی سال های اخیر، به علت عدم مطالبه گری عمومی و کم لطفی برخی مسئولان ذیربط، عرف بر این شده است که بروزرسانی شاخص تن کیلومتر پس از گذشت ۲ ماه از سال جدید و در اول خرداد عملیاتی شود.

وی تاکید کرده بود:  لازم است برای سال های آینده مسئولان را متقاعد کنیم که تعدیل نرخ کرایه هم مانند سایر کالاها و خدمات از ابتدای سال انجام پذیرد. منبع تین نیوز

بخشنامه افزایش نرخ حمل و نقل جاده ای ۱۴۰۳

بخشنامه افزایش نرخ حمل و نقل جاده ای 1403

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *