سامانه حابار

کدام یک از وسایل منزل در حین جابجایی بسیار حساس است

کدام یک از وسایل منزل در حین جابجایی بسیار حساس است

کدام یک از وسایل منزل در حین جابجایی بسیار حساس می باشد و باید حین جابجایی بیشتر مراقب بود . ابتدا اجازه دهید قبل از اینکه بحث جابجایی وسایل حساس بپردازیم نکاتی را در مورد بسته بندی عرض کنیم . به خاطر بسپارید هر چقدر در حین جابجایی وسایل شما خوب بسته بندی شده باشد سالم تر به مقصد خواهد رسید .

جابجایی اثاثیه منزل آنقدر سخت است که برای برخی حتی تصورش هم سخت است . این کار با اتوبارهای خوب و کار بلد کار آسانی است . اگر ناچار بودید کارتان را به کسی که کار بلد نیست بسپارید پس این موارد را حتما بخوانید.

کدام یک از وسایل منزل در حین جابجایی بسیار حساس است

 • تلویریون ال ای دی
 • ساعت ایستاده
 • بوفه
 • شیشه غذا خوری
 • کامپیوتر
 • وسایل دکوری
 • آینه
 • یخچال ساید بای ساید
 • و…

تلویزیون ال ای دی

در حین جابجایی وسایل منزل یکی از اقلامی که حین جابجایی حساس و یا بهتر بگویم فوق حساس می باشد تلویزیون ال ای دی یا ال سی دی می باشد . حتما حین جابجایی با کامیونت یا ماشین اثاث کشی تلویزیون را در کارتن خود جاسازی کنید. مطمئن باشید که بسته بندی را دقیق و درست انجام داده اید . بعد از بسته بندی دقیق اصول جاسازی در کامیون حمل بار می باشد . بگذارید خیالتان را راحت کنم اگر چناچه بارتان را برای مسافت دور ( بین شهری ) جابجا می کنید حتما از اتوبار حداقل یک بارچین بگیرید.

ساعت ایستاده

ساعت ایستاده یکی از وسایل حساس در حین جابجایی می باشد که اگر خوب بسته بندی و حمل نشود می تواند آسیب جدی به بدنه و شیشه ساعت وارد شود . همواره شنیده می شود که مشتری ها به ما می گویند که اتوباری که قبلا باهاش اثاث کشی کردیم یکی یا چند تا وسایل ما را شکسته یا حداقل ضربه به بدنه وسایل وارد کرده . مشتری گرامی بسته بندی یک طف قضیه و جابجایی اصولی یک قضیه دیگر در اثاث کشی می باشد. موقع اثاث کشی ساعت ایستاده را در آسانسور نگذارید اگر هم در داخل آسانسور گذاشتید بهتر است خودتان همرا با ساعت به طبقات بروید. و در منزل جای امنی قرار دهید.

بوفه

ب دلیل داشتن شیشه یکی از وسایلی که حین جابجایی حساس می باشد بوفه می باشد . قبل از جابجایی بهتر است با نایلون حبابدار و سلفون بسته بندی کنید و حین جابجایی و گذاشتن در کامیون حمل بار نکات اصولی را رعایت کنید توجه داشته باشید بغل بوفه وسایل تیز نگذارید که با فشار وارد کردن شیشه بوفه بشکند. بهترین راه این است که یک طرف بوفه به دیواره کامیون و یک طرف دیگر را تشک تختخواب پوشانده شود.

شیشه و شیشه غذا خوری

شیشه غذا خروی و شیشه ها را حتما با نایلون حباب دار بسته بندی کنید و موقع جاگذاری در کامیون در دیواره کامیون بگزارید اغلب ماشین های حمل اثاثیه منزل مجهز به پتو هستد از آنها استفاده کنید و در آر حتما به یاد داشته باشید اگر شیشه ها و یا آینه فاقد بسته بندی باشند اگر با آسانسور باربری حمل می کنید زیر شیشه ها یک پتو بگذارید تا با برخورد به کف آسانسور شیشه ها لب پر یا شکسته نشود.

کامیپوتر

اگر کامپیوتر بسته بندی نشده بهتر است کامیپوتر با ماشین شخصی جابجا شود

لوازم دکوری

اغلب وسایل دکوری حساس و شکستنی هستند و البته وزن کمی دارند این نوع وسایل را در مجاورت لحاف تشک جاسازی کنید. تا آسیبی وارد نشود .

کدام یک از وسایل منزل در حین جابجایی بسیار حساس است

یخچال ساید بای ساید یکی از وسایل حجیم , سنگین و حساس وسایل منزل می باشد که اگر اصولی جابجا نشود می تواند ضربات حین جابجایی و برخورد به پله و دیوار یخچال را در خانه بد ریخت جلوه دهد. اگر پله آپارتمان عریض نیست حتما موقع بالا بردن یخچال درب یخچال را باید جدا کرد تا آسیبی به درب یخچال وارد نشود . ( حتما یخچال ساید را موقع بالا بردن به کارکنان اتوبار بسپارید مطمئن باشید ارزشش را دارد )

اگر اصرار دارید با فامیل و دوست و  آشنا  وسایل خانه را جابجا کنید بهتر است این کار را نکنید و کارتان را به اتوبار بسپارید.

 • بسته بندی
 • جابجایی
 • چیدمان

 

 1. سریع
 2. امن
 3. ارزان

 

[tie_full_img]کدام یک از وسایل منزل در حین جابجایی بسیار حساس است[/tie_full_img]

 

[padding right=”5%” left=”5%”]

اگر قصد جابجایی بدون درد سر را دارید با ما تماس بگیرید.

   ۰۹۱۰۳۸۲۸۸۶۸۰۹۱۰۳۸۲۴۵۲۵

لینکهای پیشنهادی کاربران

کلیه ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل بار را در اینجا مشاهده کنید

اگر قصد حمل و جابجایی بار از تهران و کرج را دارید لینک پایین را ببینید

تعرفه حمل بار و اثاث منزل را با خاور مسقف را در لینک زیر ببینید


‫۵/۵ ‫(۱ نظر)

نظرات بسته شده است.