سامانه حابار

باربری یکی از خدمات مورد نیاز در شهرهای بزرگ و کوچک است که به جابجایی کالاها و اثاثیه منزل افراد کمک می‌کند. پیرانشهر یکی از شهرهای استان آذربایجان غربی است که به دلیل وجود صنایع بزرگ و نیز تعداد زیادی از ساکنان، نیاز به خدمات باربری دارد. در این مقاله به بررسی باربری در پیرانشهر و خدمات آن پرداخته خواهد شد.

در پیرانشهر، تعدادی باربری وجود دارد که به ارائه خدمات جابجایی کالا و اثاثیه منزل و دفتر می‌پردازند. این باربری‌ها برای ارائه خدمات به مشتریان، از خودروهای مختلفی مانند وانت، کامیون، کامیونت و یا حتی اتوبوس استفاده می‌کنند. همچنین، بعضی از باربری‌ها خدمات بسته‌بندی و بارگیری را نیز ارائه می‌دهند.

خدمات باربری در پیرانشهر شامل جابجایی اثاثیه منزل، اداری و صنعتی، حمل کالا، حمل اثاثیه منزل و دفتر، حمل اثاثیه وسیله نقلیه، بارگیری و تخلیه کالا، بسته‌بندی و بارگیری و تخلیه اثاثیه منزل و دفتر و حمل بار با امنیت بالا می‌باشد.

برای انتخاب بهترین باربری در پیرانشهر، بهتر است از تجربه و نظرات دیگران استفاده کنید و همچنین قبل از انتخاب باربری، با آنها تماس بگیرید و جزئیات خدمات و قیمت‌ها را بپرسید. همچنین، بهتر است با باربری‌هایی که دارای بیمه حمل بار هستند همکاری کنید تا در صورت وقوع حادثه‌ای، خسارات به شما تحمیل نشود.

در نهایت، باربری در پیرانشهر یکی از خدمات مورد نیاز است که با توجه به تعداد زیادی از ساکنان و صنایع، بازار خوبی برای فعالان این حوزه به شمار می‌آید. برای انتخاب بهترین باربری، بهتر است با توجه به نیاز خود و نظرات دیگران، اقدام به انتخاب باربری مناسب نمایید.

لیست باربری های پیرانشهر

نام باربریشماره تماسآدرس باربری
پیرانبار۰۴۴۴۴۲۲۲۷۵۳پیرانشهر-ابتدای ورودی جاده نقده
حابار۰۲۱-۹۱۶۹۲۰۰۵پوشش سراسری -انواع ماشین
کامیونت داران۰۹۱۰۳۸۲۴۵۲۵وانت نیسان خاور تک ایسوزو
خادم بار نقده (پیرانشهر)۰۴۴۵۸۴۴۹۴۴۸پیرانشهر سه راهی پسوه
مرکزی۰۴۴۴۴۲۲۲۱۲۰پیرانشهر خ شهید بهشتی
یوسف۰۴۴۴۴۲۲۴۵۵کیلومتر ۳ جاده نقده روبروی کارخانه قند

حمل اثاثیه منزل پیرانشهر به تهران

حمل اثاثیه منزل از پیرانشهر به تهران یکی از خدماتی است که بسیاری از مردم به آن نیاز دارند. برای حمل اثاثیه منزل خود به تهران، می‌توانید از باربری‌های موجود در پیرانشهر استفاده کنید که خدمات حمل و نقل را ارائه می‌دهند.

برای این کار، می‌توانید با باربری‌های مختلف تماس بگیرید و جزئیات خدمات آن‌ها را بپرسید. این باربری‌ها برای حمل اثاثیه منزل به تهران، از خودروهای مختلفی مانند وانت، کامیون، کامیونت و یا حتی اتوبوس (برای ارسال بسته) استفاده می‌کنند. همچنین، بعضی از باربری‌ها خدمات بسته‌بندی و بارگیری را نیز ارائه می‌دهند.

برای انتخاب بهترین باربری برای حمل اثاثیه منزل از پیرانشهر به تهران، بهتر است از تجربه و نظرات دیگران استفاده کنید و همچنین قبل از انتخاب باربری، با آنها تماس بگیرید و جزئیات خدمات و قیمت‌ها را بپرسید. همچنین، بهتر است با باربری‌هایی که دارای بیمه حمل بار هستند همکاری کنید تا در صورت وقوع حادثه‌ای، خسارات به شما تحمیل نشود.

در نهایت، حمل اثاثیه منزل از پیرانشهر به تهران با استفاده از باربری‌های موجود، یکی از خدماتی است که می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید. با توجه به نیاز خود و نظرات دیگران، بهتر است از باربری‌های معتبر و با تجربه استفاده کنید تا از خدمات بهتری بهره‌مند شوید.

شماره باربری پیرانشهر به تهران

برای ارسال بار از پیرانشهر به تهران و شهرهای دیگر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید . توجه داشته باشید که ماشین های در اختیار ما وانت نیسان خاور و ایسوزو کامیونت مسقف می باشد . برای ارسال کالاهای سنگین با شماره های پایین تماس نگیرید .

۰۹۱۰۳۸۲۴۵۲۵

۰۹۰۱۸۳۱۲۲۲۲

۰۲۱۹۱۶۹۲۰۰۵

مقالات مرتبط