سامانه حابار

باربری یکی از خدمات حمل و نقل بار است که در شهر گناوه نیز ارائه می‌شود. گناوه یکی از شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر است که در نزدیکی خلیج فارس واقع شده و دسترسی به بنادر جنوبی کشور را دارد. باربری‌های گناوه با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان، ارائه خدمات حمل و نقل بار بین شهرستانی و بین استانی را بر عهده دارند.

از جمله خدماتی که باربری‌های گناوه به مشتریان خود ارائه می‌دهند می‌توان به حمل بارهای سنگین و حجیم، بارهای پرسرعت، بارهای حساس، بارهای پربار و همچنین بارهای خطرناک اشاره کرد. باربری‌های گناوه با داشتن تجهیزات حمل و نقل مدرن و نیز کادری مجرب و متعهد، به مشتریان خود خدمات حمل و نقل بار با کیفیت و امنیت بالا ارائه می‌دهند.

در کل، باربری‌های گناوه با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان و دسترسی به بنادر جنوبی کشور، ارائه خدمات حمل و نقل بار با کیفیت و امنیت بالا را به مشتریان خود تضمین می‌کنند.

لیست باربری های گناوه

نام واحد صنفیشماره تماسآدرس
باربری دنا مال۰۷۷۳۳۱۱۱۱۱۱بندرگناوه – عبدامام – خیابان فتح المبین – بلوار جمهوری اسلامی – کوچه کنار مسجد حضرت امیر  – پلاک نرسیده به سوپرمارکت طاها – طبقه همکف
باربری۰۷۷۳۳۱۴۰۳۳۵ بندرگناوه – سادات – خیابان سپهر – خیابان آفرینش – طبقه اول
بندر بار گناوه۰۷۷۳۳۱۲۴۸۴۸گناوه میدان بسیج ابتدای کمربندی
ساحل بار گناوه۰۷۷۳۳۱۲۴۸۵۴بندرگناوه-بلوار جمهوری اسلامی
قاصد بار پیمان۰۷۷۳۳۱۲۶۰۵۲گناوه خیابان جمهوری
پیمان پارس بندرریگ۰۷۷۳۳۸۳۲۵۲۶بندرریگ خ پاسداران شرکت حمل ونقل پیمان پارس – ریگ
آبتین راه بندر گناوه۰۹۱۷۱۷۱۲۸۸۴استان بوشهر – بندر گناوه – جاده گمرگ – ضلع جنوبی گمرگ
چابک بار پارس۰۹۱۷۱۷۲۴۱۲۰گناوه- خ امام خمینی
فجربندرریگریگ
تخلیه بار صفوی۰بندرگناوه – کوی بعثت خیابان گمرک – خیابان غدیر خم – کوچه ((سپهری)) – خیابان نواب صفوی – طبقه همکف – واحد ۱
تخلیه بار محمدی۰ بندرگناوه – حاجی آباد – کوچه ((رودخانه)) – خیابان ((مبعث)) – خیابان جمهوری .روبرو رستوران گلستان – پلاک داخل کوچه – طبقه همکف
اداره پست گناوه۰۷۷۳۳۱۴۵۱۰۱گناوه -خیابان معلم
انجمن صنفی رانندگان و کامیونداران شهرستان گناوه۳۲۳۰۰۹۶گناوه – خیابان جمهوری – گاراژ بهمنیاری
انجمن صنفی رانندگان و کامیونداران شهرستان گناوه۳۲۳۰۰۹۶گناوه – خیابان جمهوری – گاراژ بهمنیاری

استعلام هزینه باربری در گناوه

برای استعلام هزینه باربری در گناوه، باید اطلاعات بیشتری در مورد باری که قصد حمل آن را دارید، ارائه دهید. معمولاً هزینه حمل بار به وزن، حجم، نوع بار، مسافت حمل و نوع خدمات حمل و نقل بستگی دارد.

باربری‌های گناوه معمولاً از شیوه‌های قیمت‌گذاری مختلفی استفاده می‌کنند، اما برای اطلاع از هزینه حمل بار می‌توانید با باربری‌های مختلف تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری در این زمینه دریافت کنید. در صورتی که اطلاعات کافی را ندارید و نیاز به مشاوره دارید، می‌توانید با باربری‌های گناوه تماس بگیرید و با کارشناسان آنها مشاوره کنید.

مطالب مرتبط

تماس با حابار