سامانه حابار

اگر راننده هستی و دنبال باری جای خوبی آمده ای ! چون قراره ما هم در سامانه حابار لیست جاهایی که می تونی بار برای نیسان پیدا کنی را برای شما اعلام کنیم پس تا انتها با ما باشید.

بار نیسان میخوام

اگر گوشی اندروید و یا آی او اس دارید و دسترسی ب تلگرام هم دارید لیست کانال و گروههای تلگرامی را برای شما رانندگان عزیز اعلام خوهیم کرد. ویا اگر دسترسی به تلگرام ندارید . چندین اپلیکیشن برایتان ارائه خواهیم نمود.

گروههای اعلام بار تلگرامی نیسان

اگر چنانچه در گروه اعلام بار اوج قدرت هستید پس نیازی به پر کردن گوشیتان با برنامه های دیگر که اعلام بار میکنند نیست . البته اخیرا به دلیل اختلال اینترنت و فیلترینگ شدید اکثر رانندگان نمی توانند از تلگرام استفاده کنند با این وجود بهترین گروه اعلام بار تلگرامی گروه اوج قدرت می باشد که حدود ۵۰ هزار راننده و باربری در آن عضو هستند.

نکات امنیتی در بار گرفتن

توجه داشته باشید به محض ورود به گروه با انبوهی از اعلام بار از سراسر ایران خواهید بود بنابراین وقتی با اعلام بار کننده تماس می گیرید از شما درخواست مدارک و کمیسیون باربری می کند توجه داشته باشید افرادی را که به عنوان باربری نمی شناسید یا به صورت حضوری کمسیون را پرداخت نمایید یا هنگام بارگیری یا پس از بارگیری این کار را انجام دهید . چون برخی کلاهبردار در گروهها با نام باربری فعالیت می کنند و از رانندگان پول می گیرند و جواب هم نمی دهند پس بهترین کار حضور در باربری اعلام کننده بار یا واریز کمیسیون بعد از بارگیری می باشد.

اپلیکیشن های اعلام بار نیسان

چندین اپلیکیشن اعلام بار وانت نیسان تا تریلی در گوگل پلی و اپ استور وجود دارد که شما می توانید بعد از نصب و فعالسازی بار پیدا کنید .برخی از اپلیکشین های پرطرفدار در گوگل پلی عبارتند از

برای دیدن لیست همه اپلیکیشن باربری لینک مقابل را مشاهده نمایید.

هشدار برای برنامه های اعلام بار نیسان

رانندگان عزیز !

توجه داشته باشید هرگز برنامه ای را از سایت های نامعتبر دانلود و نصب نکنید فقط و فقط تنها جایی که سپر امنیتی و از لحاظ ویروسی نبودن و یا عدم دسترسی داشتن به گوشی شما امنیت دارد گوگل پلی و اپ استور می باشد. ما سایت ها و یا برنامه های دیگر را توصیه نمی کنیم .

همچنین توجه داشته باشید مثل گروههای تلگرام در برنامه های اعلام بار نیسان هم نکات امنیتی را رعایت نمایید و قبل از بارگیری به هیچ وچه مبلغی به حساب اعلام بار کننده واریز نکنید.

لینک های پیشنهادی

نوشته های اخیر