سامانه حابار

اسباب کشی آسان و تخصصی

اسباب کشی

حمل اثاثیه منزل و بار با بهترین شیوه در تهران

همانطور که می دانید اسباب کشی سختی هایی دارد. وسایل بعد از جدا سازی باید بسته بندی شوند و در ماشین حمل بار قرار داده شوند. علاوه بر آن باید به صورتی قرار داده شوند تا آسیبی به آن ها وارد نشود یا از درون ماشین به بیرون نیوفتند. ما به شما کمک می کنیم تا اسباب کشی آسانی را داشته باشید.

چه مشکلاتی هنگام جابه جایی اثاثیه یا بار ممکن است پیش آید؟

  • ممکن است وسایل بلند بوده و نتوانیم آن ها را درون ماشین قرار دهیم.
  • قراردادن اجسام در کامیون یا آسانسور باید به دقت صورت گیرد وگرنه دچار زدگی می شوند
  • اجسام کوچک ممکن است در جا به جایی گم شوند یا لابه لایه دیگر وسایل خراب شوند
  • وسایل سنگین نیاز به نیرویی ماهر در جابه جایی دارند
  • جابه جایی وسایلی با ابعاد بزرگ زمان زیادی می برد

اقدامات لازم قبل از اسباب کشی توسط شرکت ما

باید این نکته را بدانید که حمل و نقل وسایل، کاری نیست که به سرعت انجام گیرد. ولی شرکت حمل و نقل ما با استفاده از افراد باسابقه و امکاناتی مجهز، زمان جابه جایی را کاهش می دهد. قبل از حمل وسایل باید اقداماتی را انجام دهید که در این قسمت به شرح این اقدامات خواهیم پرداخت. ابتدا شما باید وسایل را جدا کرده و قطعات مرتبط را در بسته بندی جداگانه قرار دهید.

بعد از آن باید وسایل شکستنی و شیشه ای را در بسته بندی جداگانه ای قرار دهید. سپس به جداسازی قطعات وسایلی که قابل باز شدن هستند بپردازید. قطعاتی مانند قفسه ها، ظروف، تخت های تاشو و … . علاوه بر آن باید برای هر وسیله، از بسته بندی متناسب با آن استفاده نمایید. مثلا باید وسایل شکستنی را درون کاغذهایی قرار دهید تا هنگام جابه جایی آسیب نبینند.

بر روی کارتن های مختلف یادداشت هایی بگذارید که هنگام جا به جایی، مواظب قطعات شکستنی باشید

اسباب کشی
اسباب کشی حمل اثاثیه منزل

بیش ترین خسارت ها در راه پله ها و با برخورد به نرده ها ایجاد می شود. ولی شرکت ما به شما این اطمینان را می دهد که جا به جایی با دقت انجام می شود. شما وسایل خود را سالم و بی هیچ کم و کاستی در کم ترین زمان ممکن تحویل خواهید گرفت. هر وسیله ای برای جا به جایی قوانینی دارد. مثلا بر روی کارتن های وسایل شکستنی، نباید وسیله های سنگین قرار داده شوند. زیرا ممکن است هنگام حرکت، فشار وارد شده باعث شکستن قطعه شود.

شیوه بارگیری کامیون اسباب کشی

ابتدا باید وسایلی که سایز بزرگی دارند را درون کامیون قرار دهید. بعد از آن وسایل کوچک را جا به جا نمایید. برای حمل وسایلی مثل مبل باید حتما از روکش های استفاده نمایید. زیرا در غیر این صورت، کثیف می شود. اگر جنس مبل یا دیگر وسایل چرمی است، سعی کنید وسایل خیلی سنگین را روی آن قرار ندهید، زیرا ممکن است به چرم آن فشار وارد شده و خراب شود.

 قبل از اسباب کشی وسایل ریزی مثل پیچ و مهره ها را در کارتنی جدا قرار داده و اطراف کارتن را با چسب محکم کنید. زیرا ممکن است این قطعات گم شوند یا به بیرون بریزند. در طبقه اول کامیون، باید قطعات سنگین و محکم را قرار دهید مثل قطعات فلزی در ابعاد بزرگ. سپس در طبقه های بعدی قطعات حساس و شکستنی را قرار دهید به گونه ای که به آن ها فشار وارد نشود.

کامیون حامل بار نباید سرعت بیش تر از ۶۰ کیلومتر در ساعت داشته باشد. همچنین باید تمام دست اندازها و پیچ های جاده را از قبل پیش بینی کرده تا وسایل کامیون دچار آسیب نشوند. اگر کارتن هایی لق می زنند باید در زیر آن ها مقواهایی قرار دهید تا سر جای خود محکم بمانند و در پیچ ها و پستی بلندی های جاده تکان نخورند.

معرفی سامانه حابار

شرکت ما دارای سابقه ای چند ساله می باشد. همانطور که می دانید در بسیاری از جا به جایی ها، خسارت های زیادی برای مشتریان به بار می آید که حاصل بی دقتی افراد در حمل وسایل می باشد. ولی شرکت ما با داشتن سابقه ای موفقیت آمیز در این زمینه آماده خدمت رسانی با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب می باشد. ما همه استانداردهای لازم را در جابه‌جایی اسباب اثاثیه و کلیه بارهای شما رعایت می کنیم.

اگر از شرکتی معتبر برای حمل وسایل خود استفاده نکنید ممکن است هزینه های زیادی را متحمل شوید. شرکت حابار آماده خدمت رسانی در شهر تهران می باشد. شما می توانید کلیه امور جابه‌جایی وسایل و تجهیزات سنگین خود در شهر تهران را به شرکت ما بسپارید.

هر کجای تهران که باشید تنها با مراجعه به سایت ما می توانید از مشاوره و راهنمایی و خدمات با کیفیت ما بهره مند شوید. ما با داشتن انواع وسایل حمل و نقل، جابه جایی کلیه وسایل شما را با اطمینان از کیفیت حمل و نقل بر عهده می گیریم. اگر هر گونه سؤالی دارید می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما درمیان بگذارید. اسباب کشی تخصصی و آسان را با ما تجربه کنید

اسباب کشی

جمع بندی

حمل و نقل وسایل کار راحتی نیست. در این مسیر ممکن است بر اثر بی دقتی حوادثی رخ دهد و خسارت های مالی زیادی به بار آید. پس باید در جا به جایی وسایل به ویژه وسایل حساسی مانند: شیشه ها، چوب ها و سایر وسیله های شکستنی دقت کافی به عمل آید. شرکت حمل و نقل حابار با سابقه ای چندین ساله حمل و نقل وسایل شما را از بارگیری تا تخلیه انجام می دهد. می توانید با مراجعه به سایت ما از رضایت مشتری هایمان آگاهی پیدا کنید و با خیال راحت امور مربوط به حمل و نقل خود را به شرکت ما بسپارید.

لینک های مرتبط

نظرات بسته شده است.