سامانه حابار

اگر به دنبال باربری در سقز و حمل اثاثیه منزل باربری وطن و حبیبی سقز و باربری های تریلی هستید در ادامه جدول لیست همه باربری ها آمده است .

نام باربریشماره تماسآدرس باربری
اتوبار فرزانه۰۹۱۰۰۹۵۴۷۸۶
۰۹۱۰۵۵۲۳۶۳۲
حمل انواع بار سبک و سنگین – پوشش سراسری ( وانت نیسان تا انواع تریلی)
مويد ترابر سقز۰۸۷۳۶۲۴۱۰۰۹سقز بلوار ۷ تير نبش بهارستان
هدایت۰۸۷۳۶۲۳۶۶۲۲سقز بلواركردستان جنب اداره راه وترابري
خورشيدي سقز۰۸۷۳۶۲۷۱۷۹سقز جاده بوكان كيلومتر ۱شركت حمل ونقل خورشيدي
تعاونی کامیون داران خودراننده سقز۰۸۷۳۲۴۳۶۷۹سقز- بلوار ۷ تیر- جنب میدان میوه و تره بار
وحدت اندیشان۰۷۴۲۲۲۲۳۶۸سقز كيلومتر ۵ جاده بوكان
غرب سقز۰۸۷۵۳۲۴۲۷۴سقز بلوار شهدا هفتم تير
باربری سفر۳۲۴۳۶۷۹-۰۸۷۴سقز، بلوار ۷ تیر، جنب میدان تره‌بار، انجمن صنفی کارفرمایی کامیونداران شهرستان سقز، پلاک
باربری ترمینال سقز (انبار داری ترمینال ظ علی پور)۰۹۱۸۱۸۴۲۶۰۵سقز – شریف آباد – بلوار ۷ تیر – بن بست محوطه ترمینال – طبقه همکف – واحد
انجمن کامیونداران سقز
شهنازی ترابر سقز۰۸۷۳۶۲۴۸۰۰۰كيلومتر ۳ جاده سقز – سنندج اول جاده كمنتو

بهترین باربری سقز

در سامانه باربری حابار لیست همه باربری های مجاز آمده است چنانچه به دنبال بهترین باربری در سقز هستید با توجه به بازخورد کاربران در حال حاضز بهترین باربر یدر سقز اتوبار فرزانه ۰۹۱۰۰۹۵۴۷۸۶ و ۰۹۱۰۵۵۲۳۶۳۲ می باشد.

معرفی شهر سقز

سَقِّز(شهری واقع در استان کردستان، مرکز شهرستان سقز و یکی از مناطق باستانی خاورمیانه است که گنجینه‌ها، آثار و اشیاء تاریخی فراوانی در آن کشف شده‌است که هم‌اکنون در موزه‌های مختلف ایران و جهان نگهداری می‌شوند.

شهر سقز همان‌طور که از نامش پیداست، باقیمانده شهر ساکز از شهرهای روزگاران باستان بوده و از زمان حکومت‌های قبل و بعد از مادها و سکاها محل سکونت مردم و تمدن‌های مختلف بوده و فراز و فرودهای زیادی را پشت سر نهاده‌است و در سده‌های قبل از میلاد پایتخت حکومت سکاها در فلات ایران و قبلتر مرکز حکومت مانایی‌ها بوده‌است.

این شهر بر روی دشت‌ها و تپه‌های طویلی بنا شده‌است که سر شاخه اصلی رودخانه‌هایی همچون قزل‌اوزن، زرینه‌رود و سیمینه‌رود از کنار آن می‌گذرد. پستی و بلندی‌های داخل شهر و چشم‌انداز رودخانهٔ چم سقز که از وسط این شهر می‌گذرد، از ویژگی‌های خاص آن است.

سقز در ناحیه‌ای کوهستانی و مرتفع بین ارتفاعات نامنظم رشته‌کوه‌های زاگرس واقع شده و این خصوصیت ژئومورفولوژیکی خاص، منجر به ایجاد آب و هوایی نسبتاً سرد و زمستان‌های طولانی و گاهی یخبندان شده‌است

در این شهر، زبان کردی سقزی به‌عنوان زبان مادری و همچنین یکی از زبان های آموزش , و زبان فارسی به‌عنوان زبان آموزش و مکاتبات رسمی، توسط اهالی شهر مورد استفاده قرار می‌گیرد.. منبع

مطالب مرتبط

باربری سقز
باربری سقز, شماره باربری سقز, حمل اثاثیه منزل سقز, باربری سقز به تهران